KWS

KWS Vas partner

Generalni direktor:

Dr Pavle Sklenar
Country Manager

Prodaja

Marija Pejic, B.Sc.
National sales manager
eMail: marija.pejic@kws.com

Nikola Tiosavljevic , B.Ecc.
Area sales manager: C.Srbija, Srem, Macva i Kolubara
Mobil.: +381 63 320 948
eMail: nikola.tiosavljevic@kws.com

Aleksandar Urosevic , B.Sc.
Branicevski okrug, istocna i deo Centralne Srbije
Mobil.: +381 (63) 402 745
eMail: aleksandar.urosevic@kws.com

Perica Grujin, B.Sc.
Srem Macva
Mobil.: +381 (63) 429 455
eMail: perica.grujin@kws.com

Ivan Mojsilovic, B.Sc.
Rasinski okrug i Juzna Srbija
Mobil.: +381 (63) 10 66 193
eMail: ivan.mojsilovic@kws.com

Livija Nadj , B.Sc.
Area Sales Manager: Severni Banat i Zapadna Backa
Mobil.: +381 (63) 422 079
eMail: livija.nadj@kws.com

Laslo Siladji ,B.Sc.
Severni Banat i Srednji Banat
Mobil.: +381 (63) 312 754
eMail: laslo.siladji@kws.com

Milan Momcilovic, B.Sc
Area sales manager: Severna i Juzna Backa
Mobil.: +381 (63) 10 66 191
eMail: milan.momcilovic@kws.com

Bojan Suljan
Juzna Backa
Mobil.: +381 63 10 66 195

Zeljko Ancevski , B.Sc
Area sales manager: Juzni Banat i srednji Banat
Mobil.: +381 (63) 313 684
eMail: zeljko.ancevski@kws.com

Mladen Tesic† , B.Sc
Centralni Banat
Mobil.: +381 63 331 869
eMail:† mladen.tesic@kws.com

Bogdan Djordjevic† , B.Sc
Južni Banat†
Mobil.: +381 63 866 28 24
eMail:† bogdan.djordjevic@kws.com

† †

Proizvodnja

Zoran Vidojković, B.Sc.
Production manager
Mobil.: +381 (63) 429 333
zoran.vidojkovic@kws.com

Slobodan Radojčić, B.Sc.
Production manager
Mobil.: +381 (63) 429 445

slobodan.radojcic@kws.com

Zorica Grujic , B.Sc.
Production assistant
Mobil.: +381 (63) 359 241

zorica.grujic@kws.com

Novica Milanovic, B.Sc.
Production assistant
Mobil.: +381 (63) 644-362

novica.milanovic@kws.com

Stevan Apic
Production assistant - Trainee
Mobil.: +381 (63) 644-326
stevan.apic@kws.com

Aljоša Demković , B.Sc
Production assistant†
Mobil.: +381 (63) 421 058

aljosa.demkovic@kws.com


Marketing i Agroservis

Ivana Gligorijević, B.Ecc.
Marketing Lead SEE†
Mobil.: +381 (63) 333 780
ivana.gligorijevic@kws.com

Dr. Zdravko Hojka, phd.
Agroservice and Product Manager
Mobil.: +381 (63) 429 021

zdravko.hojka@kws.com

Sladjana† Lukac†
Marketing† assistant
Mobil.: +381 (63) 421 274
sladjana.lukac@kws.com

Administracija

Jelena Stefanovic†
Business partner HR
Mobil.: +381 (63) 421 058††
jelena.stefanovic@kws.com ††††††

Ana Pejovic Matijevic
Chief accountant
Mobil.: +381 (63) 330-327
ana.pejovicmatijevic@kws.com

Ivana Radosavljevic†
Accoutnant
Mob: +381 63 429 051

Boris Miletic
Logistic manager
Mobil.: +381 (63) 706-7425
boris.miletic@kws.com

Milan Oparnica
Logistic assistant
Mobil.: +381 63 429 304
milan.oparnica@kws.com †††

Snezana Djordjevic†
MM/PP assistant
Mobil.: +381 (63) 10 66 197
snezana.djordjevic@kws.com


KWS